Mados keičiasi. Kai kurie teigia, kad jos sukasi ratu, tad niekada nereikia išmesti turimų drabužių, kadangi anksčiau arba vėliau vėl ateis laikas,  kada jie puikiai derės ir įsikomponuos į pagrindinį Jūsų spintos stalčių. Tiesa, tam tikros taisyklės kinta ir jeigu anksčiau buvo sakoma, kad aksesuaras negali užgošti aprangos, tai šiuo metu aksesuarams skiriama labai daug dėmesio ir teigiama, kad tam tikra prasme jie ir yra svarbiausias „drabužis“. Puikiai išvaizdai – puiki apranga. Ir tuo pačiu nurodyme kelis mitus, kuriuos turite pamiršti, kadangi vadovautis jais renkantis aprangą – blogas sprendimas. Suknelės internetu moterims – visoms, kurios nori atrodyti puikiai.

Didelis mitas, kad stambios merginos privalo dėvėti drabužius, kurių raštas yra stambesnis, kai tuo tarpu lieknesnėms merginoms labiausiai rekomenduojamas smulkus raštas, gėlytės arba panašiai. Tai – didelis mitas, kadangi šiuo atveju viskas kur kas labiau remiasi į spalvą, o ne tai, kokio dydžio yra raštas. Nereikia kliautis šia taisykle, kadangi didelis raštas nepadaro stambesnių moterų lieknesnėmis, o lieknesnėms tikrai vizualiai nesuteikia apvalesnių formų. Šiuo atveju taisyklė sugalvota siekiant parduoti tam tikrus drabužius, tačiau nieko neturi su bendra vizualika, kuri gali padėti atrodyti geriau.

Didelis mitas, kad balta spalva yra nebemadinga ir neaišku, kada ji sugrįš. Balta, lygiai taip pat kaip ir juoda – klasika ir ji labai puošia, padeda puikiai atrodyti.  Pagalvokite, kodėl jaunosios visada atrodo labai puikiai. Tikrai, būtent dėl baltos spalvos suknelės. Balta labai dažnai pavadinama viena puošniausių spalvų, tad siūlome ją rinktis ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną, kai norisi atrodyti puikiai ir aplinkinius žavėti savo išvaizda.

Santykis tarp kainos ir kokybės yra labai menkas, tad brangesnis drabužis tikrai nebūtinai yra kokybiškesnis. Kai kurie teigia, kad brangesnis ilgiau tarnaus, tačiau šiuo atveju reikia vertinti medžiagą bei susiuvimą. Galima rasti ir labai kokybiškus ir gana pigius drabužius, kurie Jums tarnaus ilgai. Neverta mokėti didelių pinigų už prekinį vardą, kadangi tai paprasčiausiai jums neatsipirks.

Komplekte iki trijų spalvų – dar vienas mitas, kurį vis dažniau laužo stiliaus mėgėjai. Paprasčiausiai šiuo metu drabužių pasirinkimas toks platus, juolab, labai maloniai vertinami drąsūs sprendimai, tad ir įvairiaspalvė apranga labai giriama. Taigi, drąsiai derinkite atspalvius, žaiskite su jais ir tikrai neapsiribokite tik trijomis spalvomis, kaip taisykle, kuri garantuoja, jog atrodysite puikiai. Net ir 10 atspalvių gali puikiai derėti, tik reikia rinktis atsakingai.

Tamsios spalvos nedera? Dera ir dar kaip! Juoda ir tamsiai mėlyna gali būti labai puikus derinys. Juolab, padės Jums atrodyti labai stilingai ir tuo pačiu elegantiškai. Puikiai, pavyzdžiui, darbe arba keliaujant į oficialų vakarėlį. Taigi, netikėkite taisykle, kad tamsios spalvos nedera, kadangi jos tikrai dera ir tuo pačiu padeda išgauti puikų rezultatą. Suknelės internetu labai skirtingos, tad kiekviena ras tai, kas jai labiausiai tinka.

Manote, kad trumpos suknelės skirtos tik aukštoms ir lieknoms? Tačiau juk toli gražu ne visos esame modeliai. Ir norisi atrodyti žavingai…. Tad pamirškite šią taisyklę, kuri yra paprasčiausias mitas. Dėvėkite tokias sukneles, kokias norite ir mažais nukrypimais, kad jos puikiai derėtų prie Jūsų kūno linijų. Tačiau trumpos ir aptempiančioms tinka tikrai ne tik lieknutėms. Su jomis puikiai atrodo ir apvalesnių formų moterys, tik reikia neperžengti vulgarumo ribos. Tai ypač aktualu turinčioms didesnę krūtinę.

Dabar šiek tiek apie batus, kuriems kartais yra skiriama per mažai dėmesio. Ypač kuomet kalbame apie lygiapadžius batus. Dažnai sakoma, kad moterys turi dėvėti aukštakulnius, kadangi tik su jais atrodo elegantiškai ir tikrai moteriškai. Toks požiūris labai blogas ir labai kenkia, kadangi norint atrodyti puikiai tikrai nereikia batų, kurie turi aukštą pakulnę. Šiuo atveju svarbiausia atsiminti, kad eisena bus graži tik tokiu atveju, jeigu dėvėsite tokius batus su kuriais Jūsų koja jaučiasi patogiai.

“Amžinai klasikai” norisi atiduoti visus pinigus? Išties, tokie drabužiai, kurie niekada neišeina iš mados – puiku, tačiau tikrai nereikia į juos investuoti ypač didelių sumų. Labai puikiai galima išsiversti ir su pigesniais drabužėliais. Svarbiausia pasižiūrėti, kad jie derėtų prie Jūsų išvaizdos ir kad su jais jaustumėtės patogiai. Visa kita dažniausiai tik priedas kurį neverta investuoti labai didelių sumų. Suknelės internetu – pigus pasirinkimas už gerą kokybę.

Labai daug taisyklių ir labai daug sprendimų, kurie gali pakoreguoti Jūsų stilių. Visgi, kartais gražiausias derinys būna toks, kuris netelpa į jokius rėmus ir jokias taisykles. Kartais būtent tai išbandyti Jums ir rekomenduotume, kadangi tokiu atveju pavyks atrodyti puikiai ir svarbiausia – pasitikėti savimi. Taisyklės yra gerai, tačiau ne visada jos yra vertos dėmesio.